Španělsko alespoň na obrázku

14. ledna 2012 v 20:43 | Štěpul |  Španělsko
Už jste byli ve Španělsku? Ano? Je to tam pěkné? Chtěla bych se tam podívat... Nicméně do Španělska mrknu asi jen z pokojíčku pomocí obrázku. A pokud jste tam ještě nebyli, mrkněte se se mnou do Španělska pomocé několika orázků, které jsem našla všude po netu (většinou pomocí strejdy Googla!)Španělská vlajka:Znáte mapu? Tady se mrkněte, jak a kudy sekam dostanete a kde se nachází jaké město:


Jo, tohle se vám bude líbit! Jste teplomilní lidé? mrkněte na ty pláže!Znáte nějaké významné památky v této zemi? Já sice ne, ale zkusila jsem si něco najít. Tady je pár obrázků...

Tohle byl měl být podle všeho nějaký palác v Madridu


Tohle sice nevím co je, ale hrozně se mi to líbí XD


Tohle je klášter Santa Maria de Guadalube

Myslím, že tohle vám pro předtavu stačí :) Mrkeme ještě na něco?

No věřili byste, že tohle se jmenuje Španělské schody? :D

Trocha "moderní architektury:A nesmí chybět býčí zápasy Corrida a tanec Flamenco! Poznáte co je co? Určitě ano! ;D

No a není tohle legrační obrázek? =D
Muselo to asi pěkně bolet...
Já bych se to chtěla naučit... :)

To byl vše. Pokud se chcete podívat na více obrázků ze Španělského království, mrknte na google. Jinak snad se vám tyhle obrázky líbily. Určitě napište, jakou zemi chcete popsat jako další. Mám v plánu Řecko, možná Itálii =) Určitě písněte, snad se vám blog líbí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 María María | Web | 29. září 2012 v 15:02 | Reagovat

Ve Španělsku jsem byla dvakrát, ve Valencii, a moc se mi tam líbilo. Pokud budeš mít možnost, tak jeď v březnu, přibližně od 12. do 19., do Valencie. Jednak je to krásné město s památkami a pláží (kde se i v tom březnu dá koupat), a jednak tam pořádají obrovskou slavnost, kdy chodí průvody v krojích, vaří obří paellu, odpalují ohňostroje a pálí obří sochy z papíru, i ty býčí zápasy tam pořádají. Je tam zkrátka hodně k vidění :-)

2 Abepbartrinabs Abepbartrinabs | E-mail | Web | 29. července 2018 v 19:23 | Reagovat

Poids est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  determination  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/pays-cialis-vente-libre/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama